شعبانيه

ميلاد با سعادت انوار مهرو عدالت و عشق  الهي
حضرت اباعبدالله الحسين (ع)
امام زين العابدين (ع)
و حضرت ابوالفضل العباس (ع)
و حضرت علی اکبر (ع)
و حضرت محمد مهدي "عج "صاحب الامر و العصر و خليفه الرحمان
بر تمامي مسلمانان و عاشقان ولايت و منتظران مبارك باد

aval-shaban.jpg

 

فضیلت ماه شعبان

در این ماه آنکس که به نماز می ایستد و به دعا دست بلند میکند بداند که بر سر سفره رزق نشسته است و درهای رحمت الهی و استجابت دعادر محراب عبودیت او باز میشود .

در ماه شعبان وقتی مناجات میکنی خداوند دلت را روشن میسازد و از فروع نور خویش بر تو میتاباند . آنگاه میتوانی گامی در مسیر جلوه ی جان به جانان واز انعکاس نوری از تشعشع حضرت دوست بر خویش بهره مند شوی  .

نجوا کن ای دوست، تا همگام شوی با پیامبران و امامان برحقش .تاهمه عمر همنوای آوای عشق شوی .تا تو را برکت و خیری ماندگار باشد در همه عمر.
ای دوست  ...
برای لحظاتی هم که شده در این ماه گرفتاریها و روز مرگی ها را به فراموشی بسپار و از صمیم دل با خدای خویش سخن بگو ...
در این ماه درماندگان را دریاب و در همین دنیا بار سفر آخرت خویش را بر بند که خداوند بسیار خشنود میگردد از دستگیری مستمندان و درماندگان و مناجاتهای خالصانه ات .

التماس دعا

/ 237 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پسرک عاشق

سلام: ممنونم که به من سر ميزنيد تقديم به شما

پسرک عاشق

راستش من بازم آپ کردم منتظر نظرات زيبای دوستان از جمله شما هستم

مسافر کوير دلها

پارادايم و پارادايم شيفت: پارادايم (Paradigm=الگو) طرز فکری است که از بچگی با آن بزرگ شده ايم و در ذهن ما نقش بسته و محدوديتهائی را برای ما بوجود آورده . قدرت پارادايم قديم ، چشم ما را به پارادايم جديد کور کرده است . برای حرکت از يک موج به موج.. پارادايم شيفت باعث می شود چشمهای شما باز شود و دنيا را بهتر و قشنگتر ببينيد . در پارادايم شيفت نه تنها چيزی را از دست نمی دهيد بلکه چيزهای بهتری بدست می آوريد . نکته مهم در پاراديم شيفت تکرار و تکرار است زيرا هيچکس نمی تواند ادعا کند که يکروزه

اميد

سلام اميدم احوال شما وبلاگ تنگ غروب و صدای خاموش هر دو به روز شد منتظر حضور گرم شما بزرگوار هستم ياحق

اميد

سلام اميدم احوال شما وبلاگ تنگ غروب و صدای خاموش هر دو به روز شد منتظر حضور گرم شما بزرگوار هستم ياحق

عسکری

سلام .با آرزوي قبولي طاعات شما. وبلاگ علوم قرآني از شما جهت بازديد واظهار نظر دعوت مي نمايد. در صورت تمايل لينك وبلگ من را هم جزءوبلگهاي دوستانتان قرار دهيد.ممنونم