سال نوشد

بهار آمد

سال نو شد

لباس هم شاید

و کفش

و ..........

من چه ؟ نو شدم ؟

تو چه ؟ نو شدی ؟

دوست چه ؟ کهنه ماند یا نو شد؟

ن . ت . نو شدن زیاد مهم نیست چگونه ماندن مهم است .

خبر خوب ِ خوب ِ خوب

امسال در جوار حرم ثامن الائمه  بودم  جاتون خالی ،

سوغات ؟!

همه شما را با خودم و دلم برده بودم حرم امام رضا علیه السلام وقتی با من همراه بودید ؟! سوغات ؛از خود راضی کیلو چنده ؟ خنده

فرشتهبه نیابت از طرف همه عزیزان نماز حاجت خوندم برای همه دعا کردم انشاءالله که مقبول باشد.

حال خیلی خوب و قشنگی بود، هنوز توی حال و هوای زیارتم . انشاءالله دفعه بعد دسته جمعی بریم زیارت .

 دو خبر بدِ بدِ بد

امروز 8/1/88 همینکه وارد محل کار شدم با دو آگهی فوت از دو همکار خوب روبرو شدم . یکی سکته کرده بود درست در چهلمین روز برگزاری مراسم  ِ پسر عمویش و یکی دیگه تصادف کرده بود ، که این دومی شنیدن ماجراش واویلا داشت .

همین شخص سه سال پیش در جاده برگشت از مشهد تصادف میکنه و سمت کمک راننده یعنی همسرش کُشته میشه و دختر بزرگش کور میشه و تازه تصمیم بر این بود که دخترک را برای نوعی عمل جراحی با تصمیم شورای پزشکی آماده کنند که اجل به پدر مهلت نداد و دخترکی با چشمی نابینا و دختر کوچکترشان با شانه هایی نحیف و ضعیف ولی بینا  که از این زمان ببعد باید عصای خواهرش باشد .

خدایا حکمتت را شُکر نمیدانم چه بگویم اما میدانم که حضرت دوست هیچ  چیزی را برای بنده اش بی حکمت ؛ مقرر نمیکند و همیشه و همه جا هست .

بیائیم برای شادی روح آن دو از دست رفته طلب مغفرت کنیم و برای    بازماندگانشان دست به دعا برداریم .

سالم و عاقبت بخیر باشید عزیزانم

============================

و تکرار  حرف قبل در پُست قبلی  

مهم و قابل توجه

سلام به همه عزیزانم

راستش بخاطر بعضی از موارد و بعضی  تفکرات دلم نمیخواست این مطلب رو براتون بنویسم اما ناچارم . این چند سال اخیر یعنی سه یا چهار سالی میشه که من و چند تا از دوستانم با شش خواهر که در یک صانحه پدر و مادر خود را از دست داده اند آشنا شده ایم و سعی کرده ایم با مبلغی بصورت ماهیانه(جهت امرار معاششان ) و همینطور سالیانه (سالی دو بار یعنی بهار و پاییز جهت عید و تحصیل ) مبالغی را برای خرج زندگانیشان جور کنیم امسال کفگیرهای بیشتر دوستان ته دیگ خورده بود و نتوانستیم مبلغی که لازم بود جورکنیم حالا از شما عزیزان میخواهم چنانچه مایلید بصورت ماهیانه (تازمان پایان درس و شروع بکار) یا یک دفعه هر چقدر که دوست دارید به این شماره حساب واریز کرده و در این امر خیر شریک باشید مطمئن باشید که بدست صاحبانش میرسد . اصلا" اینطور خیال کنید که به مامانی کمک میکنید چشمک و خواهشم این است که حتما" اگر واریزی انجام دادید مبلغ و تاریخ و نام واریز کننده را برایم بنویسید .

شماره حساب جاری اینست : 0059537717بانک تجارت شعبه سمیه غربی  بنام خانم مهندس آزاد

اجرتان با خدا و ائمه معصوم علیه السلام

 اینجا  را هم بخوانید

/ 74 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
diamond

موفق و موید باشید بالکل

کربلایی

شكر نعمت امام کاظم (عليه السلام): التَّحَدُّثُ بِالنِّعَمِ شُكرٌ وَتَرْكُ ذلِكَ کُفرٌ. بازگويی نعمتها، شکرگزاری و ترک آن کفر است

رضا (سینوس)

سلاااااااااااااااااااااام آپ نمی کنید منتظریم :)

پوریا

سلام رفیق وبلاگ ژر محتوائی داری ولی خیلی دیر لود میشه؟ کمی از مطالب رو بفرست آرشیو تا خلوت بشه ممنونم بوی سیب؟ بله

محمدی

سلام علیکم زیارتتون قبول واقعا متاثر شدم بخاطر غم از دست دادن دوستانتان و این دومی واقعا شدیدبود. خدا به دختران گلش اجر جمیل عنایت فرماید نداشتن مادر و پدر همزمان با هم خیلی مشکله خصوصا که اگر نابینا هم باشی حکمت خدا در چیه خودش اگاهه و ما قاصریم از درکش راستی این امر خدا پسندانه که گفتی بس گرانبها و ارزشسیت اگه توانستم حتما کمک می کنم. در سایه سار امن الهی پایدار باشید و باقی

محمدی

عجب،[لبخند] چه زود سند می شه بابا اینه!!!!!!!!

جواد

عيد روزي است كه در‌آن گناه نكني با گناه نكردن انسان هر روز نو ميشه چون يه قدم به بي همتاي مطلق نزديك ميشه

داود پورامینی

در این ملک سیاست چیزی است که هیچ کس از اون سر در نمیاره/در این باره شما تنها نیستید

من

آپم´´´´´´´´´´´,;****,´´´´ ´´´´´´´´´´´´,*¨¨,“¨¨*,´´´ ´´´´´´´´´´´,**¨¨¨@“;“;;-… ´´´´´´´´´-,¨**¨¨¨¨“)““-““““ ´´´´´´´´//,***¨¨¨¨* ´´´´´´´(,(**/*“¨““¨¨* ´´´´´´((,*/*;);*)¨¨¨¨* ´´´´´((,**)*/**/¨¨¨”¨* ´´´´,(,****.:)*¨¨¨¨¨¨* ´´´((,*****)¨¨¨¨¨¨¨* ´´,(,***/*)¨*¨¨¨¨,¨* ´´,***/*)¨*¨¨,¨* ´)*/*)*)*¨¨* /**)**¨¨“\\)

angoshtnama

بسم الله الرحمن الرحیم سلام خوبید ؟ ممنون که اینقدر به یاد من هستید و بهم سر میزنید. آدم وقتی میبینه دوستان به این خوبی داره بیشتر خوشحال میشه. در پناه حق شاد باش و سلامت.